ЖК Скай Сити г. Одесса

Анна Шарко
5 / 5

Після пошуків підрядника, який зробив би комплексний ремонт квартири в новобудові, ми зупинилися на компанії РСУ і за весь час ремонту ні разу не шкодували, що обрали саме ВАС!!! Сам ремонт виконаний згідно дизайну проекту. Все робили чітко і відносно швидко, незважаючи на сумні події в країні.

Окрема подяка майстру Автанділу, який повністю координував ремонт квартири і завжди був на зв'язку. Він дійсно професіонал своєї справи. Кожен етап ремонту був чітко організований і контрольований.

Хочу висловити вдячність компанії за професійний підхід і високу якість роботи.

До цієї компанії можна і потрібно звертатися щодо ремонту будівель. Дякую!!!После поисков подрядчика, который бы сделал комплексный ремонт квартиры в новостройке, мы остановились на компании РСУ и за все время ремонта ни разу не пожалели, что выбрали именно ВАС!!! Сам ремонт сделан по дизайну проекта. Все делали четко и относительно быстро, несмотря на печальные события в стране.

Отдельное спасибо прорабу Автандилу, который полностью координировал ремонт квартиры и всегда был на связи. Он действительно профессионал своего дела. каждый этап ремонта был четко организован и контролируем.

Хочу выразить благодарность компании за профессиональный подход и высокое качество работы. 

В эту компанию можно и нужно обращаться по ремонту зданий. Спасибо!!!

Анна Шарко
Написать отзыв
Image
Image
Image
Image